Warmia Residence - Strefa klienta
Turnkey finishing

Turnkey finishing

We offer a turnkey home finishing service. Why is it worth to opt for it? Professionals experienced in their field will take care of all aspects of the renovation – from the creation of the design to the arrangement details.

CZYTAJ WIĘCEJ
Poleć nas i zyskaj

Poleć nas i zyskaj

Polecenie naszej inwestycji swoim znajomym, to nie tylko szansa na zamieszkanie w świetnym towarzystwie! W takim przypadku możecie także otrzymać specjalnie przygotowaną przez nas niespodziankę. Gwarantujemy pozytywne zaskoczenie i świetnie spędzony czas.

Klub Korzyści

Klub Korzyści

W niewielkiej odległości od domów znajdować się będzie kompleks hotelowo-basenowy. W ramach Klubu Korzyści właściciele będą mogli korzystać z przestrzeni wspólnych, na które składać się będą między innymi:

  • strefa wodna
  • strefa rekreacyjno-wypoczynkowa
  • strefa sportu
  • strefa restauracyjna
Concierge

Concierge

Aby Państwa pobyt był wygodny i przyjemny, wprowadziliśmy usługę concierge. W celu zapewnienia wysokiego komfortu naszych Klientów, zadbamy o wszystkie przydomowe prace (m.in. pranie, sprzątanie, odśnieżanie, koszenie, rozpalenie w kominku), a Państwo będą mogli skupić się wyłącznie na czerpaniu przyjemności z przyjazdu na Warmię.

Dodatkowo będzie możliwość zamówienia codziennie kosza śniadaniowego pełnego świeżych, regionalnych produktów.